I Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego w Skarżysku-Kamiennej
Comenius Projekt PDF Drukuj Email
Wpisał Administrator   
Poniedziałek, 08. Listopad 2010 09:39

Comenius Projekt-jeden z 4 sektorowych programów programu "Uczenie się przez całe życie"". Temat spotkania: "Energiepflanzen" (pol. Energia pozyskiwana z roślin) Fotografie oraz prezentacja przedstawiają pobyt uczniów Naszej Szkoły i szkoły z Łotwy w Niemczech (KÖLN, DÜSSELDORF i ACHEN).
 Data pierwszego spotkania: 17.11 - 21.11.2008.

Zobacz prezentację 1 (cz.1)
Zobacz prezentację 1 (cz.2)
Zobacz prezentację 2
Zobacz prezentację 3

 

 

 

Więcej zdjęć w Galerii fotografii


W dniach 27.03 - 02.04. 2009 w ramach Comenius Projekt odbyło się w Naszej Szkole drugie spotkanie na temat: "Pozyskiwanie energii ze źródeł odnawialnych w Naszym mieście, regionie"
Zobacz prezentację 1
Zobacz prezentację 2
Zobacz prezentację 3
Zobacz prezentację 4
Zobacz prezentację 5
Zobacz prezentację 6

 

 

Więcej zdjęć w Galerii fotografii


W dniach 19.09-24.09. 2010 w ramach Comenius Projekt odbyło się na Łotwie w mieście Malpils trzecie spotkanie na temat: "Pozyskiwanie energii z wiatru i słońca"
Zobacz prezentację 1
Zobacz prezentację 2
Zobacz prezentację 3

 

 

 

Więcej zdjęć w Galerii fotografii

 

W dniu 9.06.2010 Nasza szkoła zorganizowała wycieczkę, której tematem było wykorzystanie odnawialnych źródeł energii w woj. świętokrzyskim. W programie wycieczki znalazła się elektrownia cieplna w Połańcu, system kolektorów słonecznych przy basenie w Morawicy oraz farma wiatrowa w Miedzianej Górze.

 

 

 

Więcej zdjęć w Galerii fotografii

 

W dniach 14.06-18.06 2010 odbyło się w Niemczech w Neuss spotkanie robocze podsumowujące dwuletnią pracę nad projektem. W spotkaniu wzięli udział koordynatorzy z Niemiec oraz opiekunowie grup z Polski i Łotwy. Omówiono wyniki ankiet ewaluacyjnych przeprowadzonych wśród uczniów dotyczących tematu projektu i jego realizacji. Uczniowie i ich opiekunowie pozytywnie ocenili wykonaną pracę. Koordynator wraz z opiekunami ustalili zasady prezentacji wypracowanych treści i w publikacji na stronach internetowych szkół i w bazie EST.

 

Opiekunowie mgr Irena Michnowska i mgr Jacek Ochocki składają podziękowania Dyrekcji Szkoły, nauczycielom angażującym się w pracę a szczególnie nauczycielowi informatyki mgr. inż. Andrzejowi Włodarczykowi za pomoc techniczną w wizualizacji treści i wyników pracy nad projektem na stronach internetowych.

LAST_UPDATED2
 
Slideshow by phatfusion
Design by Next Level Design Lizenztyp CC

-:)Yeti-Kolos(:-