I Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego w Skarżysku-Kamiennej
Drukuj

Dyrektor

Piotr Lewandowski 


Wicedyrektor

Stanisław Magiera  


Sekretariat

Urszula Majewska

Beata Jakowska


Pedagog

 Alicja Wikło

godziny pracy  
codziennie 8:00 - 14:00

Nauczyciele 

1. Katarzyna Szwed - język polski

2. Katarzyna Posobkiewicz - język polski, wiedza o kulturze  

3. Agnieszka Trzebińska - język polski

4. Beata Frączkiewicz - język polski, wiedza o kulturze

5. Agnieszka Marczewska - język polski

6. Dominik Miernik - język polski

7. Joanna Ludew - język angielski

8. Eliza Jesionekjęzyk angielski

9. Emilia Dworskajęzyk angielski

10. Marek Kasprzykjęzyk angielski

10. Marek Kaniajęzyk angielski

11. Małgorzata Grunt - język angielski

12. Irena Michnowska - język niemiecki

13. Małgorzata Wolska - język niemiecki

14. Beata Więckowska - język francuski

15. dr Katarzyna Dekarczyk - język rosyjski

16. Stanisław Magiera - matematyka

17. Jolanta Bury - matematyka

18. Małgorzata Stopa - matematyka

19. Anna Wójcik - matematyka

20. Gabriela Stępień-Janicka - matematyka

21. Iwona Janta - matematyka

22. dr Piotr Kardyś - historia

23. Sławomir Siudek - historia, wiedza o społeczeństwie, historia i społeczeństwo

24. Magdalena Zabiegłohistoria, wiedza o społeczeństwie, historia i społeczeństwo

25. Wojciech Białek - geografia, wiedza o społeczeństwie, doradca metodyczny

26. Małgorzata Sztandera-Gruszczyńska - geografia

27. Elżbieta Tutak - biologia

28. Katarzyna Sieczka - biologia

29. Małgorzata Przygodzka - biologia

30. Piotr Lewandowski - fizyka

31. Lidia Wojciechowska - fizyka, edukacja dla bezpieczeństwa

32. Andrzej Włodarczyk - informatyka, edukacja dla bezpieczeństwa

33. Magdalena Magiera - chemia

34. Karolina Franczyk - chemia, przyroda

35. Lidia Stefańska - podstawy przedsiębiorczości, historia i społeczeństwo

36. Tomasz Gospodarczyk - wychowanie fizyczne

37. Marek Kumalskiwychowanie fizyczne

38. Robert Frączkiewiczwychowanie fizyczne

39. Renata Łuckiewiczwychowanie fizyczne

40. Andrzej Świdunowicz wychowanie fizyczne

41. Grażyna Stasiorowska - religia

42. o. Karol Olborski - religia


Bibliotekarz

Renata Strzelec

godziny pracy  
codziennie 8:00 - 14:00


Medycyna Szkolna

Lucyna Tusznio

godziny pracy
poniedziałek  7:45 - 14:00 
wtorek 7:45 - 9:00 
środa 7:45 - 14:00
czwartek

13:15 - 14:15

piątek

8:00 - 12:00


 Pracownicy obsługi

Ryszard Bogucki

Cezary Borgensztajn

Krystyna Bracha

Małgorzata Brodnicka

Barbara Kamińska

Marzanna Kielesińska

Czesław Sochacki


1.        

Katarzyna Szwed

język polski

2.        

Katarzyna Posobkiewicz

język polski, wiedza o kulturze 

3.        

Agnieszka Trzebińska

język polski

 
Slideshow by phatfusion
Design by Next Level Design Lizenztyp CC

-:)Yeti-Kolos(:-