I Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego w Skarżysku-Kamiennej
Witamy serdecznie
Podaruj dzieciom uśmiech!!! PDF Drukuj Email

15Podaruj dzieciom uśmiech!!!

Zaczynamy naszą wielką świąteczną akcję, która potrwa do 5 grudnia 2018r. Sprawcie razem z nami, żeby każde dziecko chore na raka z oddziału onkologii ŚCO w Kielcach dostało na Święta Bożego Narodzenia piękny prezent. Podarujmy maluchom pluszaka, grę planszową, klocki,kredki i bloki do malowania, plastelinę, książkę itp., które oderwą ich myśli od choroby!

Więcej…
 
Zajęcia z programowania PDF Drukuj Email

17Innowacyjna 1b na zajęciach z programowania. 60-cio godzinny cykl zajęć jest prowadzony w ramach realizowanego w szkole projektu "Cyfroedukacja". Dodatkowe zajęcia prowadzi w soboty dla chętnych uczniów pan Sławomir Szwarc.

 
Wycieczka do Zakładu Fizyki Jądrowej PDF Drukuj Email

14Erbel i lekcje fizyki inne niż wszystkie. 
Klasa innowacyjna Ib wraz z opiekunami: panią Jolantą Bury i panią Iwoną Janta uczestniczy w wykładach i zajęciach z fizyki, matematyki i astronomii między innymi na Uniwersytecie Jana Kochanowskiego w Kielcach. 21 listopada br. pod opieką pracowników UJK p. Daniela Soboty i p. Karola Szarego uczniowie zwiedzali Zakład Fizyki Jądrowej - jeden z najnowocześniejszych w Polsce.

Więcej…
 
"Akcja AB na Kielecczyźnie" PDF Drukuj Email

13Nauczyciele historii zapraszają do obejrzenia ekspozycji plakatów pt. "Akcja AB na Kielecczyźnie" na tzw. "dawnej" lub "małej" sali gimnastycznej, pełniącej obecnie rolę audytorium, szczególnie, że spora część poświęcona jest pomordowanym na Brzasku! Wystawę zamontowali uczniowie klasy 3f, a uczniowie klasy 1e już odbyli zajęcia i otrzymali oceny!

 
"Oczy i Obiektywy" PDF Drukuj Email

12W sobotę 17 listopada uczniowie z projektu edukacyjnego Etno-Polska mieli swój pierwszy w życiu wernisaż w Miejskim Centrum Kultury w Skarżysku-Kamiennej. Wystawa jest jednym z punktów Skarżyskiego Przeglądu Filmów Etnograficznych "Oczy i Obiektywy". Przed tym wydarzeniem nasi uczniowie przez 3 tygodnie zbierali zdjęcia i informacje dotyczące przeszłości Skarżyska-Kamiennej i Suchedniowa.

Więcej…
 
„Tajemnice Świat Bożego Narodzenia” PDF Drukuj Email

11Wspólnie z nauczycielem p. Katarzyną Dekarczyk nasi uczniowie :
Zuzanna Rot
Natalia Stopa
Emilia Żak
Wiktoria Kwapisz

Więcej…
 


Slideshow by phatfusion
Design by Next Level Design Lizenztyp CC

-:)Yeti-Kolos(:-